PPArkisto

Kuinka paljon rahaa käytät herkkuihin viikossa?

Gallupit ja kyselyt

1 ... 3 4 5

Viestit

Sivu 4 / 5
Rekisteröitynyt:
14.03.2005
Kirjoitettu: maanantai, 20. marraskuuta 2006 klo 17.22
Paljon!biggrin
i5 760 l GTX460 1GB l P7P55D-E l 4GB Ripjaws DDR3-1600
Rekisteröitynyt:
03.12.2005
Kirjoitettu: maanantai, 20. marraskuuta 2006 klo 18.18
0-5 €, vanhemmat ostaa mulle kaikki namit sun muut useimmiten.
Rekisteröitynyt:
04.10.2003
Kirjoitettu: maanantai, 20. marraskuuta 2006 klo 18.25
Muokattu: 20.11.2006 klo 18.26
Sáatanana.
Rekisteröitynyt:
30.12.2002
Kirjoitettu: maanantai, 20. marraskuuta 2006 klo 20.16
Lainaus:19.10.2006 Materia kirjoitti:
Lainaus:19.10.2006 Madblock kirjoitti:
Lainaus:19.10.2006 Materia kirjoitti:
Herkkuihin menee about 20-30€ viikossa.
Aika paljonfrown

Sepä se.
Rahaa on vaikka muille jakaa.

Hammaslääkäri kiittää. Oletko lihava?
Rekisteröitynyt:
07.04.2005
Kirjoitettu: maanantai, 20. marraskuuta 2006 klo 20.38
Lainaus:20.11.2006 BooGyMan kirjoitti:
Lainaus:19.10.2006 Materia kirjoitti:
Lainaus:19.10.2006 Madblock kirjoitti:
Lainaus:19.10.2006 Materia kirjoitti:
Herkkuihin menee about 20-30€ viikossa.
Aika paljonfrown

Sepä se.
Rahaa on vaikka muille jakaa.

Hammaslääkäri kiittää. Oletko lihava?
Itselläkin menee varmaan 15 egee jos laskee sen mitä äiti maksaa reikiä on zero ja läskiä ei ollenkaan sitävastoin saisi olla vähän enemmän liikun melko paljon joten johtuu varmaan siitä tuosta rahasta suurin osa menee limppariin en huomaa mitään epäterveellistä vaikutusta niin miksi pitäisi olla juomatta
sananvapaus is overrated
Rekisteröitynyt:
31.07.2004
Kirjoitettu: maanantai, 20. marraskuuta 2006 klo 20.40
0 €. Karkki etoo, eikä muutenkaan jaksa koko aikaa jyystää jotain makeaa. Ennemmin syön rasiallisen viinirypälöitä, siinä vasta herkkua ettei toista.
Ei ainakaan bannia.
Rekisteröitynyt:
20.07.2006
Kirjoitettu: maanantai, 20. marraskuuta 2006 klo 21.09
Lainaus:20.11.2006 Napsu kirjoitti:
0 €. Karkki etoo, eikä muutenkaan jaksa koko aikaa jyystää jotain makeaa. Ennemmin syön rasiallisen viinirypälöitä, siinä vasta herkkua ettei toista.
Nyt veit sanat suustani! Käytän MAX 1€ karkkiin viikossa, jos ees sitäkään.
I'm back.
Rekisteröitynyt:
30.12.2005
Kirjoitettu: maanantai, 20. marraskuuta 2006 klo 21.14
0-10e
Rekisteröitynyt:
27.12.2004
Kirjoitettu: maanantai, 20. marraskuuta 2006 klo 21.40
Pari euroa.
Rekisteröitynyt:
09.08.2005
Kirjoitettu: tiistai, 21. marraskuuta 2006 klo 02.42
Jos nyt pitää karkkia, limpparia tai sipsejä yms. välttämättä saada niin vanhemmat ostaa, säästän kyllä rahani tällä hetkellä lahjoihin jotka ostan joulun jälkeen cool nytkin on jo paljon rahaa tuhlattavana, mutta sitten joulun jälkeen alan kattelemaan kaikkea siistiä kamaaaaaaa smile
Rekisteröitynyt:
03.06.2005
Kirjoitettu: tiistai, 21. marraskuuta 2006 klo 07.25
0-5€

Eli pari Teho-juomaa ja joku pieni suklaapatukka viikossa. Se riittää minulle.
Rekisteröitynyt:
19.06.2005
Kirjoitettu: tiistai, 21. marraskuuta 2006 klo 16.05
Melko vaihteleva summa. Tällä viikolla olen ehtinyt kuluttaa herkkuihin huikeat 1,39€. Ostin silloinkin paketin täytekeksejä.

Yleensä ostan kaupasta mehua ja sitähän ei herkuksi taideta luetella... wink
PS3 omistuksessa (ID: DrFunkee), Wiin hankin mahdollisesti vielä kaveriksi. X0:n toimivuuden kanssa en uskalla lähteä uhkapeliä yrittämään. -www.nesretro.com/database/listat/muut.php?id=154 -
Rekisteröitynyt:
16.12.2004
Kirjoitettu: tiistai, 21. marraskuuta 2006 klo 16.15
Nolla euroa. Tasan.
Rekisteröitynyt:
30.12.2005
Kirjoitettu: tiistai, 21. marraskuuta 2006 klo 16.27
Noin 6€.
moi
Rekisteröitynyt:
27.07.2006
Kirjoitettu: tiistai, 21. marraskuuta 2006 klo 17.36
Lainaus:17.10.2006 MrSomebody kirjoitti:
Koulun jälkeen tulee himo poiketa kaupassa, siispä jotain 5 e. :/ Ihan liikaa, tiedän


Rekisteröitynyt:
11.09.2005
Kirjoitettu: tiistai, 21. marraskuuta 2006 klo 17.50
enintään 5ecool
läppä oli
Rekisteröitynyt:
08.11.2006
Kirjoitettu: tiistai, 21. marraskuuta 2006 klo 18.02
0-10e.
** Children Of Bodom ** CoB Home Page **
Rekisteröitynyt:
09.06.2005
Kirjoitettu: tiistai, 21. marraskuuta 2006 klo 18.17
Lainaus:21.11.2006 Maddoxx kirjoitti:
0-5€

Eli pari Teho-juomaa ja joku pieni suklaapatukka viikossa. Se riittää minulle.
joo. ed tä!!! .. ite ostan yleensä 2 patukkaa (mars) ja ed pullo.
.
Rekisteröitynyt:
10.05.2006
Kirjoitettu: tiistai, 21. marraskuuta 2006 klo 18.20
Ehk 5e.
"Arguing over the Internet is like being in the Special Olympics. Even if you win, you're retarded." || E6550, 4GB RAM DDR2, 8800 GTS 512
Rekisteröitynyt:
14.04.2006
Kirjoitettu: tiistai, 21. marraskuuta 2006 klo 18.49
Noin 10 € viikossa. Colaan suurin osa.
kettu

Firenzen

Moderaattori

Rekisteröitynyt:
04.02.2006
Kirjoitettu: tiistai, 21. marraskuuta 2006 klo 19.59
Jos itselläni on rahaa niin n. 5€ mutta muuten ruinaan vanhemmilta ja kun en saa rahaa mistään enkä mitenkään. Jos vanhempani maksaisi kaikki kuukausi rahat mitä on jättäny maksamatta niin tulisi about 400€ biggrin.
Rekisteröitynyt:
28.12.2005
Kirjoitettu: tiistai, 21. marraskuuta 2006 klo 20.10
0-5€
Rekisteröitynyt:
14.05.2005
Kirjoitettu: tiistai, 21. marraskuuta 2006 klo 20.11
Tänä aamuna meni 10€ suklaaseen karkkiin ja limsaan että säilyis koulussa hengis. Karmee päivä. Yleensä käytän jtn 2€ ;D
Aina ei voi voittaa mutta aina voi hävitä.
Rekisteröitynyt:
20.03.2005
Kirjoitettu: tiistai, 21. marraskuuta 2006 klo 20.13
Limsaan n. 4€ ja karkkiin joskus n. 2€
AMD Athlon II X2 240, 2.8 Ghz * Asus M4A785TD-V Evo * Mushkin 4GB DDR3 1333 MHz * Seagate 500GB * Asus Xonar DG * Antec Sonata III * Win 7 64-bit * BenQ G2412HD ** GamerTag: Lindi1
Rekisteröitynyt:
01.01.0001
Kirjoitettu: tiistai, 21. marraskuuta 2006 klo 20.34
Yleensä nolla euroa. Karkkirahat tulee nykyään säästöön.
1 ... 3 4 5