PPArkisto

Kuinka paljon rahaa käytät herkkuihin viikossa?

Gallupit ja kyselyt

Sivu 5 / 5
1 ... 4 5

Viestit

Sivu 5 / 5
Rekisteröitynyt:
08.07.2006
Kirjoitettu: tiistai, 21. marraskuuta 2006 klo 20.57
yleensä joku korkeintaan 10e.
- Lopettanut 19.10.2009 -
Rekisteröitynyt:
20.08.2005
Kirjoitettu: tiistai, 21. marraskuuta 2006 klo 21.41
No limpparia tulee ostettua koulussa tosi usein, melkein päivittäin. Siihen ne rahat uppookin.
Last.fm | PSN ID: leFroid
Rekisteröitynyt:
25.03.2004
Kirjoitettu: tiistai, 21. marraskuuta 2006 klo 22.04
Lainaus:21.11.2006 PasistiBasisti kirjoitti:
Tänä aamuna meni 10€ suklaaseen karkkiin ja limsaan että säilyis koulussa hengis. Karmee päivä. Yleensä käytän jtn 2€ ;D
Siellä on se kouluruoka sitä varten.

Itellä menee keskimäärin se euro/viikko jos tasottaa. Yleensä menee 2-3 viikkoa ilman mitää ja sitten ostan jollain kolmella eurolla irtokarkkia tjsp. Hirveitä mässyttäjiä ootte jos tuhlaatte jonku 5e viikossa karkkiin.
logout Elvis has left the building.
Rekisteröitynyt:
08.07.2006
Kirjoitettu: keskiviikko, 22. marraskuuta 2006 klo 16.42
Lainaus:21.11.2006 perato kirjoitti:
Lainaus:21.11.2006 PasistiBasisti kirjoitti:
Tänä aamuna meni 10€ suklaaseen karkkiin ja limsaan että säilyis koulussa hengis. Karmee päivä. Yleensä käytän jtn 2€ ;D
Siellä on se kouluruoka sitä varten.

Itellä menee keskimäärin se euro/viikko jos tasottaa. Yleensä menee 2-3 viikkoa ilman mitää ja sitten ostan jollain kolmella eurolla irtokarkkia tjsp. Hirveitä mässyttäjiä ootte jos tuhlaatte jonku 5e viikossa karkkiin.

no en aina pelkästään karkkia osta, enkä syö kaikkea yhtenä päivänä, enkä ehkä edes koko viikonloppuna. säästän osan. ja tuo oli vain arvioitu määrä, en todellakaan aina mtn. 10e osta.
- Lopettanut 19.10.2009 -
Rekisteröitynyt:
25.03.2004
Kirjoitettu: keskiviikko, 22. marraskuuta 2006 klo 16.46
Lainaus:22.11.2006 Pappafrank kirjoitti:
Lainaus:21.11.2006 perato kirjoitti:
Lainaus:21.11.2006 PasistiBasisti kirjoitti:
Tänä aamuna meni 10€ suklaaseen karkkiin ja limsaan että säilyis koulussa hengis. Karmee päivä. Yleensä käytän jtn 2€ ;D
Siellä on se kouluruoka sitä varten.
Itellä menee keskimäärin se euro/viikko jos tasottaa. Yleensä menee 2-3 viikkoa ilman mitää ja sitten ostan jollain kolmella eurolla irtokarkkia tjsp. Hirveitä mässyttäjiä ootte jos tuhlaatte jonku 5e viikossa karkkiin.
no en aina pelkästään karkkia osta, enkä syö kaikkea yhtenä päivänä, enkä ehkä edes koko viikonloppuna. säästän osan. ja tuo oli vain arvioitu määrä, en todellakaan aina mtn. 10e osta.
Huh, melkeen raunioitit mainees, mutta hyvin pelastit.
logout Elvis has left the building.
Rekisteröitynyt:
02.06.2005
Kirjoitettu: keskiviikko, 22. marraskuuta 2006 klo 16.48
Lainaus:21.11.2006 Sgulz kirjoitti:
No limpparia tulee ostettua koulussa tosi usein, melkein päivittäin. Siihen ne rahat uppookin.
Juurikin näin.
X360 Gamertag: BirdyV | "I wouldn't mind you so much in my head if you weren't so clearly mad" | TPS
Rekisteröitynyt:
26.06.2003
Kirjoitettu: keskiviikko, 22. marraskuuta 2006 klo 17.26
Muokattu: 22.11.2006 klo 17.27
Euron uimahallin kahvion kiskurihintaiseen kahviin.
Rekisteröitynyt:
07.11.2006
Kirjoitettu: keskiviikko, 22. marraskuuta 2006 klo 17.33
3euroo pepseihin... Nykyään tulee harvemmin ostettua Red Bullia. :/
Pikku kakkonen on aika härski nimi lastenohjelmalle....
Sivu 5 / 5
1 ... 4 5